Disney i Tencent tworzą mobilną grę na bazie filmów "Avatar"

MMORPG z trzema trybami.

Firmy Disney oraz Tencent zapowiedziały Avatar: Reckoning, nową mobilną produkcję MMORPG z akcją na księżycu Pandora, znanym z filmu „Avatar”. Premiera jeszcze w tym roku na iOS i Androidzie.

Gracze wybiorą jeden z trzech trybów rozgrywki: fabularne misje dla pojedynczego gracza, sieciową kooperację lub rywalizację. Wszystko to podczas eksploracji „nigdy wcześniej nie widzianych” zakątków świata.

Spotkamy „nowe klany Na'vi walczące o ochronę swojego domu, ścierające się z potężnymi siłami RDA, starającymi się wydobyć surowce naturalne księżyca”.

1

Powyższa grafika koncepcyjna stanowi jedyny dostępny obecnie materiał z gry. Za prace odpowiada chińskie stsudio Archosaur Games, w przeszłości twórcy World of Kings oraz Naval Creed.

Pierwszy film „Avatar” ukazał się już 12 lat temu, a obecnie trwa oczekiwanie na sequele. Pierwszy - „Avatar 2” - ukaże się w połowie grudnia obecnego roku, a dwa lata później do kin trafi też „Avatar 3”. Oba obrazy nagrywano jednocześnie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami