The Settlers zadebiutuje w marcu, wkrótce zamknięte testy

Jest też nowy zwiastun.

Ubisoft ujawnił datę premiery The Settlers, czyli pierwszej od dawna odsłony uznanej serii strategii. Gra zadebiutuje 17 marca na PC poprzez Epic Games Store i platformę wydawcy.

Natomiast w dniach 20-24 stycznia odbędzie się zamknięta beta, do której można zapisać się na oficjalnej stronie internetowej projektu. Uczestnicy testów zapoznają się z samouczkiem, dwiema frakcjami i dwoma trybami zabawy - 1 na 1 i 2 na 2.

The Settlers to próba zresetowania cyklu. Projekt inspirowany jest trzecią i czwartą odsłoną serii - twórcy obiecują „świeże spojrzenie” na znaną formułę rozgrywki. Tytuł powstaje na silniku Snowdrop Engine, który zapewni „nowy wizualny punkt odniesienia” w gatunku strategii.

Produkcja zaoferuje kampanię dla pojedynczego gracza, tryb szturmu i wariant potyczki z opcją zmagań przeciwko sztucznej inteligencji lub innym użytkownikom W planach trzy frakcje, każda z unikalnym wyglądem, stylem zabawy i tłem fabularnym.

Na razie ujawniono jedno stronnictwo - Ellari, a więc ugrupowanie, które zmuszone do ucieczki z ojczystych ziem musi znaleźć nowe terytoria do osiedlenia.

Gra ukaże się w wydaniu standardowym i dwóch specjalnych - w skład cyfrowej edycji deluxe wejdą bonusy do wykorzystania w produkcji, a w fizycznej wersji Explorer znajdą się wybrane utwory muzyczne ze ścieżki dźwiękowej, litografie i wspomniane dodatki elektroniczne.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami