Karty PlayStation Now znikną ze sklepów w UK. Odpowiedź na Game Pass coraz bliżej?

Interesujący krok.

Sony prosi rzekomo właścicieli sklepów w Wielkiej Brytanii o usunięcie ze sprzedaży kart PlayStation Now. Taki krok postrzegany jest jako przygotowania do połączenia usługi z PS Plus.

Jak donosi serwis VentureBeat, powołując się na informacje otrzymane od jednego ze sprzedawców, końcową datą będzie 21 stycznia.

Karty zniknęły ze sklepów w USA już kilka tygodni temu. Na początku grudnia mówiło się - nieoficjalnie - że Sony pracuje nad projektem, który jest odpowiedzią na popularne abonamenty Game Pass od Microsoftu.

1
PS Now zmieni formułę?

W planach są rzekomo trzy opcje: pierwsza zagwarantuje benefity ze standardowego PlayStation Plus, czyli pozwoli grać w sieci i co miesiąc umożliwi odebranie kilku tytułów bez dodatkowych opłat. Druga zaoferuje dostęp do dużego katalogu gier - wzorem Game Passa.

Trzeci wariant zostanie uzupełniony o rozszerzone dema, opcję zabawy w chmurze poprzez streaming i zestaw klasyków z PS1, PS2, PS3 i PSP.

Wydaje się, że właśnie ta trzecia opcja zawierałaby także możliwości usługi strumieniowania przez PlayStation Now na PC, stąd zakończenie klasycznej sprzedaży.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami