Far Cry 2 odświeżony dzięki aktualizacji fana

Szereg zmian i nowości.

Twórca modyfikacji o pseudonimie „Boggalog” wydał nieoficjalną aktualizację dla Far Cry 2, wprowadzając szereg poprawek w cenionej strzelance Ubisoftu z 2008 roku.

W oczy jako pierwsze rzuci się zapewne sprawniejsze doczytywanie cieni - bez efektu „kaskadowego” ładowania detali - a także zablokowanie liczby klatek na 60, co rozwiązuje między innymi problemy z zachowaniem postaci niezależnych.

Postać gracza nie jest już oświetlana na niebiesko w nocy, a cała produkcja nabrała nieco bogatszych barw dzięki przygotowanej konfiguracji reshade.

1
2
3
4
Gra nabrała kolorów

Mniejsze poprawki to zmiana nazw broni czy też naprawienie błędu, który powodował, że pistolet maszynowy MAC-10 nie wydawał dźwięków. Dziury po pociskach nie znikają z szyb aut, a pojazdy z DLC otrzymały różne kolory.

Modyfikacje rozgrywki obejmują między innymi łatwiejsze skradanie - percepcja przeciwników jest mniejsza o 20 procent. Można też wybrać dwie opcje zapisywania (swobodne lub ograniczone) i usunąć poświatę z przedmiotów do podniesienia.

Łatka dostępna jest za darmo dla wszystkich zainteresowanych w formie moda, do pobrania z serwisu Nexus Mods. Przygotowano osobne wersje dla osłon Steam, GOG oraz Ubisoft Connect.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami