Twórcy Detroit: Become Human planują "humorystyczną" grę - raport

Na bazie dema z 2013 roku.

Francuskie studio Quantic Dream pracuje obecnie nie tylko nad Star Wars Eclipse, ale także nad drugim projektem, na bazie dema technologicznego The Dark Sorcerer z 2013 roku - wynika z nieoficjalnych doniesień.

Wieści przekazał niejaki „AccNgT” na Twitterze. Ten wydaje się być dobrze poinformowany w działaniach studia. Właśnie on ujawnił wspomniany tytuł w świecie „Gwiezdnych wojen” jeszcze przed oficjalną zapowiedzią.

Wracając do tajemniczego projektu, nad pomysłem pracuje podobno zespół z Paryża, a całość ma być „humorystyczna”, a także „bardziej zaawansowana” niż Star Wars Eclipse, cokolwiek może to oznaczać.

Bazą jest rzekomo demo technologiczne The Dark Sorcerer, przygotowane przez Quantic Dream niemal dekadę temu, by pochwalić się możliwościami na PlayStation 4.

Projekt był całkiem rozbudowany, ponieważ obejmował aż dwanaście minut ujęć z czarodziejem i jego goblinem. Duet zajmuje się rzucaniem zaklęć i przyzywaniem demona, lecz szybko okazuje się, że to tylko plan filmowy, co stanowi właśnie element komediowy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami