Zdjęcia do nowego sezonu Wiedźmina ruszą najpewniej w marcu - raport

Wskazują nieoficjalne informacje.

Według niepotwierdzonych informacji, zdjęcia do trzeciego sezonu serialu „Wiedźmin” rozpoczną się już w marcu bieżącego roku.

Źródłem wieści jest serwis Redanian Intelligence, którego redakcja uchodzi za dobrze rozeznaną w temacie rozwijanej przez Netflix adaptacji przygód Geralta z Rivii. Dziennikarze twierdzą, że faza tak zwanej pre-produkcji wystartuje jeszcze w styczniu.

Portal przekonuje również, że właściwe prace na planie najpewniej ruszą w marcu. Zaznaczają jednak, że plany mogą jeszcze ulec zmianie - wcześniej witryna informowała, że zdjęcia rozpoczną się w lutym, a teraz proces opóźniono.

Redanian Intelligence zwraca uwagę, że pewnym wyzwaniem jest fakt, że zespół musiał przenieść się do innego studia produkcyjnego. To oznacza, że twórcy muszą przygotować poszczególne obiekty i rekwizyty od podstaw, co wymaga czasu.

Jak piszą dziennikarze, zdjęcia powinny potrwać około pół roku, ale na sytuację - podobnie jak podczas kręcenia poprzedniego sezonu - może wpłynąć pandemia koronawirusa. Trudno obecnie przewidzieć, kiedy zakończą się prace na planie.

Redanian Intelligence spekuluje, że jeżeli ostatni klaps padłby w sierpniu, a faza postprodukcji trwałaby około siedmiu miesięcy, nowe odcinki „Wiedźmina” mogłyby zadebiutować na Netflixie wiosną 2023 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami