Rosyjskie drogi na screenach z nowego dodatku do Euro Truck Simulator 2

DLC wciąż nie ma daty premiery.

SCS Software opublikowało nowe screeny z dodatku Heart of Russia do Euro Truck Simulator 2. Materiały prezentują ulice w Rosji.

W towarzyszącym obrazkom wpisie na blogu studia deweloperzy wyjaśniają, że starają się wiernie odwzorować rosyjską sieć dróg. Tłumaczą, że na początku prac nad DLC pozyskane informacje wskazywały, że wiele obszarów jest starych i zużytych, ale w kolejnych latach władze odświeżyły lokalne mapy, co pozwoliło lepiej odtworzyć poszczególne regiony.

euro_truck_simulator_dlc01
Rosyjski dodatek do Euro Truck Simulator 2
euro_truck_simulator_dlc02
Rosyjski dodatek do Euro Truck Simulator 2
euro_truck_simulator_dlc03
Rosyjski dodatek do Euro Truck Simulator 2

„Choć Rosja może być znana z bardzo zużytych dróg, większość głównych połączeń drogowych dla ciężarówek jest w dobrym stanie, zwłaszcza wokół miast pokroju Moskwy, gdzie są dobrze utrzymane. Często używanymi przez kierowców autostradami są federalne, które należą do rządu i są przez niego utrzymywane, bo mają regionalne i międzygminne znaczenie dla kraju i gospodarki” - tłumaczą.

euro_truck_simulator_dlc04
Rosyjski dodatek do Euro Truck Simulator 2
euro_truck_simulator_dlc05
Rosyjski dodatek do Euro Truck Simulator 2

W trakcie prac nad dodatkiem twórcy zmienili sposób projektowania wirtualnych elementów w stylu mostów, poręczy i krawężników - są większe. Sporo uwagi poświęcono znakom drogowym, których u naszych sąsiadów jest dużo, przy czym wyzwaniem okazały się nowe rodzaje oznaczeń, w tym wiszące, dynamiczne i poziome.

Powyżej przedstawiamy część z udostępnionych screenów - pozostałe dostępne są we wpisie na blogu SCS Software. Wciąż nieznana jest jednak data premiery dodatku Heart of Russia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami