W Dragon Age 4 wybory będą miały duże znaczenie - zapewnia BioWare

Wciąż trwają też prace nad nowym Mass Effect.

Szef BioWare - Gary McKay - opublikował noworoczny wpis, w którym poruszył temat nowych części Dragon Age i Mass Effect.

Menedżer podkreśla, że nad kolejną odsłoną cyklu w świecie fantasy pracuje grupa „utalentowanych” weteranów. Po raz kolejny zapewnił, że gra nastawiona jest na zabawę single-player, dodając jednocześnie, że tytuł zaoferuje „wybory, które mają znaczenie”.

Wciąż jednak nie ujawniono żadnych szczegółów na temat projektu. Nie wiadomo na przykład, jaką nazwę ostatecznie otrzyma - produkcja jest roboczo określana przez fanów jako Dragon Age 4.

McKay odniósł się również do kolejnego Mass Effect. Szef BioWare zachęcił fanów do analizowania udostępnionego w listopadzie ubiegłego roku plakatu, który skrywa co najmniej pięć niespodzianek, wskazujących na kierunek rozwoju serii.

Fani już poddali analizie grafikę - zauważono między innymi, że krater przypomina getha, czyli przedstawiciela rasy syntetyków. Dostrzeżono też kilka postaci, które mogą być reprezentantami turian, salarian i asari.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami