Remake The Last of Us jest bliski ukończenia i może ukazać się w tym roku - raport

W planach też reżyserska wersja sequela.

Z nieoficjalnych wieści wynika, że remake pierwszej części The Last of Us na PS5 jest niemalże gotowy, a Naughty Dog przygotowuje też reżyserską wersję kontynuacji.

Źródłem jest Tom Henderson - renomowany informator, którego doniesienia wielokrotnie okazywały się prawdziwe, choć należy zaznaczyć, że internauta specjalizuje się przede wszystkim w grach z serii Call of Duty i Battlefield.

„Od wielu osób słyszę, że remake TLOU jest prawie ukończony i może ukazać się w drugiej połowie 2022 roku” - pisze insider na Twitterze. Dodaje, że w planach jest też tryb sieciowy The Last of Us 2 i reżyserska wersja gry, wzorowana na podobnych wydaniach innych tytułów Sony. Nie wie jednak, kiedy obie pozycje miałyby się pojawić.

Henderson spekuluje, że premiera wymienionych produkcji mogłaby zbiec się czasowo z przygotowywanym przez HBO serialem, by podgrzać atmosferę oczekiwania na adaptację przygód Joela i Ellie.

Co niemniej ważne, dziennikarze serwisu VGC przekonują, że zdołali potwierdzić wieści o odświeżonej edycji pierwszej części cyklu we własnych źródłach.

Remake'u The Last of Us dotychczas oficjalnie nie zapowiedziano, ale nieoficjalne informacje wskazują, że projekt powstaje. Najpierw o grze pisał Bloomberg, a późniejsze doniesienia wskazywały, że pozycja zaoferuje więcej niż lepszą grafikę i rozdzielczość.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami