Netflix śmieje się z kultowego błędu Wiedźmina 3

Hołd dla Płotki.

Netflix opublikował wideo, które w zabawny sposób odnosi się do jednego z najbardziej znanych błędów gry Wiedźmin 3.

Uwaga - spoilery z drugiego sezonu serialu!

W drugim sezonie serialu „Wiedźmin” ginie Płotka, czyli lojalny koń Geralta. Teraz twórcy projektu udostępnili materiał, który jest hołdem dla zwierzęcia. Film odnosi się jednocześnie do słynnego buga z gry CD Projektu.

Przypomnijmy: błąd powodował, że wierzchowiec Białego Wilka z nieznanych przyczyn teleportował się na szczytach domów. Usterka zyskała popularność wśród internautów i stała się słynnym memem.

We wspomnianym materiale Netflixa pojawia się scena z Płotką stojącą na dachu jednego z wieżowców. „Na zawsze w naszych sercach i na naszych dachach” - głosi napis umieszczony w wideo. Wpis z nagraniem na Twitterze opatrzono hashtagiem „RoachOnRoof”, czyli „PłotkaNaDachu”.

plotka_wiedzmin3
Płotka na dachu to już mem

Na materiał zareagowali już przedstawiciele CD Projektu. „Jak ty się w ogóle tam dostałaś, Płotko?!” - w żartobliwy sposób zapytali deweloperzy za pośrednictwem oficjalnego profilu gier z serii Wiedźmin.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami