Horizon Forbidden West będzie pełne mieszkańców. Zwiastun prezentuje plemiona

Sześć frakcji.

Sony opublikowało nowe wideo poświęcone Horizon Forbidden West. Nagranie prezentuje plemiona, których przedstawicieli Aloy spotka podczas przygody.

Pierwsze dwa to frakcje znane już z poprzedniej części cyklu. Oseram to budowniczy, którzy są bardziej zaawansowani technologicznie niż pozostałe ugrupowania, a Carja bronią swojego królestwa przed niebezpieczeństwami napływającymi z nieznanego Zachodu.

Pozostałe zadebiutują w Horizon Forbidden West. Utaru to plemię, o którym jedynie wspomniano w pierwszej odsłonie - w kontynuacji odegra istotną rolę, zaś gracze trafią do jego rodzinnej krainy o nazwie Plainsong.

Kolejnym stronnictwem jest Tenakht. Składa się z trzech klanów, które zjednoczyły się po latach krwawych wojen, by stawić czoła większemu zagrożeniu - rebeliantom z Regalla, czyli piątej frakcji.

W planach jeszcze szóste plemię, którego jednak na razie nie ujawniono. Jak mówi Aloy w nagraniu, krążą pogłoski, że jest znacznie silniejsze od pozostałych - przedstawiciele ugrupowania pokonali wybrzeże w poszukiwaniu sekretów.

Horizon Forbidden West ukaże się 18 lutego na PS5 i PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami