Fani Red Dead Online narzekają na brak nowości

Wszystkie siły idą w GTA?

Najnowsza aktualizacja Red Dead Online jest stosunkowo skromna, oferując bonusy do punktów doświadczenia w kilku misjach. Gracze nie są zadowoleni.

„Jeśli pomożecie wdowie Jessice LeClerk pomścić jej męża w misjach Krainy możliwości, w ciągu następnych czterech tygodni dostaniecie 2x RDO$, PD i złota” - czytamy w opisie patcha.

Skromny zakres nowości oraz fakt, że najwyraźniej przez cały styczeń nie należy spodziewać się niczego więcej, wywołał sporo narzekań społeczności. Na Twitterze uknuto nawet specjalną akcję pod hasztagiem #SaveRedDeadOnline.

Nie brakuje argumentów, według których Rockstar skupia się na dużo bardziej dochodowym GTA Online. Tym samym sieciowy western wpada jednak w błędne koło, ponieważ generuje jeszcze mniej pieniędzy, więc otrzymuje mniej uwagi od deweloperów.

„Jesteśmy bardziej duchami niż graczami. W tytule, który już nas nie chce” - komentuje dość górnolotnie niejaki „OnlyPVPCat”.

„Straszna szkoda, że gra otrzymuje tak mało uwagi, posiadając tak duży potencjał. Teraz to prawdziwy Dziki Zachód, ponieważ nie ma co robić i z kim grać” - dodaje „Mr Cheese Man”.

„Kłamstwem jest stwierdzenie, że studio rozmiarów Rockstara nie może utrzymać i oferować nowości do dwóch gier. Zamiast tego wydają się skupiać na wyciskaniu ostatniego grosza z jednej, drugą po prostu porzucając” - uważa „kernel”.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami