Aktualizacja Assassin's Creed Valhalla naprawia świąteczny festiwal

Wydarzenie przedłużono o trzy tygodnie.

Twórcy Assassin's Creed Valhalla opublikowali aktualizację, naprawiającą błąd, który uniemożliwiał graczom uczestnictwo w świątecznym festiwalu Yule.

Przypomnijmy, że w wyniku usterki część użytkowników nie mogła aktywować wydarzenia, choć ukończyli jeden z dwóch wymaganych wątków fabularnych bazowej gry - Grantebridgescire lub Ledecestrescire. O problemie Ubisoft wiedział od połowy grudnia, ale firma podkreślała, że stosowny patch pojawi się dopiero w nowym roku.

Wraz z opublikowaniem aktualizacji oficjalnie przedłużono festiwal Yule. Początkowo świąteczna akcja miała zakończyć się wczoraj, 6 stycznia, natomiast teraz potrwa jeszcze przez trzy tygodnie - do 27 stycznia.

assassins_creed_valhalla_festiwal_yule
Na festiwalu nie brakuje okolicznościowych elementów

Częścią wydarzenia jest śnieg, który spadł w Kruczej Przystani, czyli osadzie, która stanowi bazę gracza. W wiosce dostępne są też inne atrakcje związane ze świętem, w tym zawody w piciu alkoholu i wyzwania łucznicze.

Ubisoft przygotowuje się obecnie do premiery Dawn of the Ragnarok - dużego rozszerzenia do Assassin's Creed Valhalla. Dodatek ukaże się w marcu i zaoferuje kampanię fabularną, której ukończenie zajmie około 35 godzin.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami