Konami sprzedaje NFT na 35. urodziny Castlevanii

Wkrótce licytacja.

Konami przygotowało aukcję NFT z okazji 35. urodzin zasłużonej serii Castlevania. Licytacje odbędą się w nocy z 15 na 16 stycznia, a do kupienia jest szereg plików.

Przygotowano głównie krótkie materiały wideo z klasycznych gier, ale jest też kilka ilustracji związanych z popularnym cyklem. Licytacje odbędą się na platformie OpenSea, największym rynku tokenów tego typu, bazującym na Ethereum.

Zwycięzcy licytacji będą mogli nie tylko pochwalić się kupionymi „przedmiotami”, ale ich pseudonimy zostaną też wyświetlone na specjalnej stronie Konami. NFT będzie można oczywiście odsprzedać.

1
A gdyby tak kliknąć prawym i wybrać zapisz jako...

Dokładne instrukcje na temat tego, jak wziąć udział w inicjatywie, znaleźć można na stronie akcji, razem z rzutem oka na sprzedawane pliki.

„Te same NFT nigdy nie będą sprzedawane, ale podobne pliki z tych samych tytułów mogą trafić w przyszłości do sprzedaży” - obiecuje wydawca.

„Konami nie gwarantuje, że wartość NFT wzrośnie po zakupie” - dodaje japońska korporacja.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami