Far Cry 6 otrzyma DLC w stylu roguelike

W roli głównej antagonista FC4.

Ubisoft poinformował, że drugie większe rozszerzenie DLC do Far Cry 6 - Pagan: Control - ukaże się 11 stycznia, dla posiadaczy przepustek sezonowych.

Jak sugeruje sam tytuł - oraz wcześniejsze zapowiedzi - wcielimy się w Pagana Mina, antagonistę Far Cry 4. Wydarzenia toczą się wewnątrz umysłu postaci, oferując „intensywną akcję oraz opowieść”.

Całość stanowi swego rodzaju hołd dla współczesnych produkcji roguelike. Każda śmierć sprawia, że musimy zaczynać od nowa, ale bogatsi o doświadczenia i umiejętności z poprzednich podejść.

Fani serii - oraz samego Pagana - będą zapewne zadowoleni z faktu, że Ubisoft ponownie zaangażował aktora Troya Bakera, który podkładał głos pod postać także w oryginale.

Francuska korporacja planuje trzy DLC do Far Cry 6, wszystkie bazująca na antagonistach i podobnych założeniach rozgrywki. Pierwsze - Vaas: Insanity - już się ukazało, a w kolejce pozostaje jeszcze to oparte o postać Josepha Seeda z FC5. The Father - jak nazwano dodatek - nie ma jeszcze daty premiery.

Przepustka sezonowa do FC6 kosztuje 159,90 zł (169,99 zł na konsolach). Wkrótce po debiucie rozszerzenie powinno zostać udostępnione do kupienia także osobno, jak było z Vass: Insanity.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami