Zapowiedziano Horizon Call of the Mountain na PS VR2

Nowa gra w uniwersum Zero Dawn i Forbidden West.

Sony zapowiedziało Horizon Call of the Mountain. Gra powstająca w ramach współpracy Guerrilla Games ze studiem Firesprite to produkcja na wyłączność PlayStation VR2.

W materiale od twórców możemy przyjrzeć się krótkiemu fragmentowi, który pozwala dostrzec sporą poprawę jakości oprawy wizualnej względem tytułów z PSVR.

Nie wiadomo jeszcze nic na temat rozgrywki. Wśród fanów trwają spekulacje na temat tego, czy otrzymamy tylko tak zwane „experience”, gdzie będziemy przede wszystkim chodzić i podziwiać świat, czy też grę z większą ilością mechanik związanych z gameplayem.

„Historia będzie pokazana z perspektywy zupełnie nowej postaci. Spotkasz też jednak Aloy i inne znajome twarze” - poinformowali twórcy na blogu PlayStation. Bohaterka ma zostać ujawniona „niedługo”.

Dziś Sony ujawniło szczegóły na temat specyfikacji technicznej PS VR2. Sprzęt nie będzie wymagał posiadania kamery, a headset podłączymy do PS5 tylko jednym kablem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami