Death Stranding Director's Cut na PC oficjalnie zapowiedziane

Premiera wiosną na Steamie i Epic Games Store.

Firma 505 Games oficjalnie poinformowała, że Death Stranding Director's Cut - rozszerzone wydanie gry, dostępne na razie tylko na PS5 - ukaże się na PC.

Produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych wiosną bieżącego roku, choć data premiery nie jest znana. Tytuł pojawi się na Steamie i Epic Games Store, ale na razie nie wiadomo, czy posiadacze bazowej wersji otrzymają upgrade do edycji reżyserskiej - za darmo lub opłatą.

Zgodnie z nieoficjalnymi wieściami, Death Stranding Director's Cut na PC wykorzysta XeSS - działający w oparciu o uczenie maszynowe odpowiednik DLSS, poprawiający wydajność gry przy zachowaniu wysokiego poziomu oprawy graficznej.

Wydanie komputerowe zaoferuje również opcję zabawy w wyższej liczbie klatek na sekundę niż na konsolach Sony, a także tryb fotograficzny oraz możliwość rozgrywki na ultrapanoramicznych wyświetlaczach (w formacie 21:9). Do tego znane już z oryginalnej edycji elementy nawiązujące do Cyberpunk 2077 i Half-Life.

Director's Cut to oczywiście także szereg innych nowości. Przypomnijmy, że wersja reżyserska wprowadza nowe misje fabularne, dodatkowe przedmioty do przenoszenia towarów, strzelnicę i tryb wyścigów na zamkniętych torach. Twórcy rozbudowali też walkę.

Więcej szczegółów o wydaniu PC - w tym najprawdopodobniej o cenie i możliwościach ulepszenia podstawowej gry do edycji rozszerzonej - 505 Games i Kojima Productions ujawnią pod koniec stycznia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami