Jaś Fasola w Cyberpunk 2077 - zabawne wideo fana podbija sieć

Przeróbka jednego z graczy.

Youtuber o pseudonimie eli_handle_b.wav opublikował zabawne wideo, które pokazuje, jak wyglądałby Cyberpunk 2077 z Jasiem Fasolą.

Internauta wkleił postać odgrywaną przez Rowana Atkinsona w sceny zarejestrowane w polskiej produkcji. Film pokazuje więc słynnego bohatera w różnych sytuacjach - między innymi jako towarzysza V.

Materiał cieszy się popularnością. W ciągu dwóch dni od publikacji nagranie wyświetlono blisko 227,5 tysiąca razy, nie brakuje również komentarzy chwalących wideo stworzone przez wspomnianego youtubera.

„Scena ze środkowym palcem jest po prostu zbyt idealna. Jesteś geniuszem” - pisze niejaki reisu. „Kolejne arcydzieło! Wspaniały sposób rozpoczęcia Nowego Roku. Dobra robota” - wtóruje Comrade Shepherd.

To nie jest jedyny tego typu materiał od internauty. W przeszłości przygotował między innymi wideo z wampirem Bladem w Wiedźminie 3, a także Walterem Whitem z serialu „Breaking Bad” w Half-Life 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami