Wiedźmin 3 z serialowymi Geraltem i Yennefer - mody z aktorami na szczycie popularności

Gracze najwyraźniej polubili produkcję Netflixa.

Sukces serialu Wiedźmin wyraźnie przełożył się na zainteresowanie modami do gry Wiedźmin 3. Aktualnie najpopularniejsze modyfikacje to te, które zamieniają główne postacie na aktorów z produkcji Netflixa.

Jak wynika z danych serwisu NexusMods, w ciągu ostatnich trzydziestu dni na szczycie rankingu znajduje się narzędzie zamieniające domyślną Yennefer na Anyę Chalotrę oraz znanego fanom Geralta na Henry'ego Cavilla.

wiedzmin_3_cavill_3
Jak żywy
hhhh2
Dla Yennefer przygotowano nawet dwie wersje

Co ciekawe, nieco niżej w zestawieniu znajdziemy mod wprowadzający do Dzikiego Gonu stroje Geralta z serialu, a także zamianę wyglądu Ciri na gwiazdę Netflixa, Freyę Allan.

hhhhh
Ten mod jest już nieco mniej popularny

Niemal wszystkie wspomniane mody powstały w grudniu 2021 roku, a więc w okolicach premiery 2. sezonu serialu. Przypomnijmy, że popularność produkcji przełożyła się też na wzrost liczby graczy w Wiedźminie 3.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami