Streamer powtarza "Mario" na żądanie widzów - imię padło już 370 tys. razy

Czat kupuje kolejne powtórzenia.

Streamer o pseudonimie Nicro bierze udział w nietypowym wyzwaniu. Za każdym razem, gdy ktoś wesprze jego kanał, musi określoną liczbę razy powtórzyć imię „Mario”. Trwa już szósty dzień transmisji, a na liczniku jest ponad 370 tys. powtórzeń.

Za jednego bita (specjalne emotki, za które streamer otrzymuje niewielką kwotę) do kolejki dokładane jest jedno „Mario”. Za każdego przekazanego dolara 100 powtórzeń, a za każdą subskrypcję - 250.

Nicro podejmuje się wyzwania w stroju najpopularniejszego hydraulika na świecie, a także kajdankach na dłoni, które mają zapewne symbolizować skazanie na łaskę czatu. Druga ręka dłuży do wciskania przycisku zliczającego powtórzenia.

Streamer okazjonalnie mówi też inne rzeczy niż „Mario” - zapewne żeby zachować resztki zdrowego rozsądku. W momencie pisania tej wiadomości, zostało jeszcze 202383 powtórzeń, ale oczywiście do kolejki trafiają już nowe.

Transmisję Nicro można obejrzeć tutaj.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami