Kolekcja Uncharted: premiera, płatna aktualizacja na PS5, 120 FPS - są nowe informacje

Jest też trailer.

Sony ujawniło szczegóły na temat Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Pakiet ukaże się 28 stycznia, także jako odpłatna aktualizacja dla posiadaczy oryginalnych odsłon na PS4.

Precyzując, osoby posiadające Uncharted 4: Kres Złodzieja, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo lub cyfrowy zestaw łączący obie te produkcje na PlayStation 4, będą mogły dopłacić 40 złotych, by otrzymać remastery na PS5.

Upgrade będzie dostępy od 28 stycznia. Obecnie można składać zamówienia przedpremierowe na samodzielną wersję PlayStation 5, wycenioną na 219 złotych.

Kolekcja zmierza także na PC, ale w tym przypadku nie podano jeszcze daty premiery i innych detali. Sony obiecuje, że szczegóły poznamy wkrótce, a na razie prosi graczy o cierpliwość.

Wracając do odsłony PS5, twórcy opisali trzy przygotowane opcje grafiki. Tryb Jakości wyświetli obraz w natywnym 4K i przy 30 klatkach na sekundę; Tryb Wydajności zmniejszy rozdzielczość w celu osiągnięcia 60 FPS; a Tryb Wydajności+ to nawet 120 FPS, ale w 1080p.

Do tego pozostałe możliwości PS5, jak skrócenie czasów ładowanie, przestrzenny dźwięk, czy też obsługa zaawansowanych opcji kontrolera.

Wydawca ostrzega także, że Uncharted 4 udostępniane w ramach PlayStation Plus nie będzie kwalifikowało się do płatnej aktualizacji za 40 złotych.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami