Jutro zmiana mapy w CoD Warzone - opublikowano premierowy trailer

Do tego aktualizacja Ricochet.

Już jutro - 8 grudnia - pierwsi gracze dołączą do rozgrywki na nowej mapie w popularny Call of Duty Warzone. Dobrze znany Werdańsk zastąpi wyspa na Pacyfiku.

Jako pierwsi na wystrzałowe wakacje na Calderze udadzą się posiadacze Call of Duty: Vanguard, właśnie od jutra. Dzień później - 9 grudnia - do zabawy przystąpią wszyscy pozostali gracze, zostający przy samym Warzone. Z ten okazji opublikowano nowy trailer:

Poza całkiem nową mapą - pełną punktów charakterystycznych do eksploracji - twórcy szykują także szereg innych innowacji, jak choćby Vanguard Royale, jeden z nowych trybów rozgrywki.

Ta opcja zabawy wprowadza między innymi samoloty myśliwskie, które z ziemi spróbujemy zestrzelić artylerią przeciwlotniczą. Jest też terenowy samochód transportowy, 40 nowych broni, odświeżony Gułag i wiele innych elementów.

Nie zabraknie oczywiście kolejnej przepustki sezonowej do kupienia i awansowania, lecz ważniejszą nowością będzie pewnie także „pełna wersja” zabezpieczeń przeciwko oszustom - Ricochet otrzyma sterownik na poziomie jądra systemowego.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami