Cztery lub pięć zapowiedzi na miarę Elden Ring na The Game Awards

Tak twierdzi organizator.

Geoff Keighley - pomysłodawca i prowadzący The Game Awards - stwierdził, że w nocy z 9 na 10 grudnia gracze mogą liczyć na kilka zapowiedzi tytułów, które dorównują pod względem skali i potencjału Elden Ring.

- W tym roku? To cztery czy pięć zapowiedzi na tym samym poziomie. Nie mogę się doczekać, żeby ludzie już to zobaczyli - podkreślił organizator gali w rozmowie z FTW.

Keighley zaznaczył też, że widzowie zobaczą „prawdziwie next-genowy gameplay”, co sugeruje, że możemy liczyć co najmniej na jedną zapowiedź gry, które trafi wyłącznie na PS5 i Xbox Series.

Jednocześnie organizator podkreśla, że wiedza o powstających projektach jest ekscytująca, ale nakłada też na niego presję i dodatkowy stres. Nigdy nie jest bowiem w stu procentach pewien, jaką formę zapowiedzi przygotują deweloperzy, albo też czy projekt nie zostanie nagle opóźniony.

Gala The Game Awards rozpoczyna się o godzinie 2:00 w nocy w najbliższy piątek. Potrwa trzy godziny.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami