Matrix Awakens to next-genowe demo na Unreal Engine 5

Występują Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss.

Epic Games opublikowało szczegóły na temat projektu The Matrix Awakens, ujawnionego już w ubiegłym tygodniu. Otrzymamy „bezpłatne demo technologiczne silnika UE5, przeprowadzane w czasie rzeczywistym”.

Informacje pojawiły się w konsolowych sklepach PlayStation oraz Microsoftu, gdzie za darmo można pobrać wersję PlayStation 5 (25 GB) oraz Xbox Series X/S (29 GB). Na premierę trzeba jednak poczekać, ponieważ tytuł zostanie aktywowany dopiero 9 grudnia, na imprezie na The Game Awards.

„Matrix: Przebudzenie - Przygoda” - jak brzmi polski tytuł - przygotowało właśnie studio Epic Games, ale we współpracy z ekipą odpowiedzialną za film, w tym Leną Wachowski.

„To szalona podróż w nierzeczywisty wszechświat Matriksa z udziałem Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss” - czytamy w opisie. W planach jest także polska wersja językowa, ale o odsłonie PC na razie nie wspomniano.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami