Kolejna odsłona serii Syberia opóźniona

Trafi w gorący okres.

Syberia: The World Before, kolejna odsłona zasłużonej serii klasycznych przygodówek, ukaże się dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku. Dotychczas zakładano debiut jeszcze w tym roku, 10 grudnia.

Mowa o jedynej potwierdzonej obecnie wersji sprzętowej - PC. „Wygląda na to, że musimy dać sobie nieco więcej czasu na dokończenia prac w jak najlepszych warunkach” - napisano w komunikacie, w którym nie wymieniono powodów opóźnienia.

Niezbyt aktualny trailer

The World Before zaoferuje nie tylko dalszy ciąg przygód dobrze znanej prawniczki Kate Walker, która tym razem zaczyna od ucieczki z kopalni soli, w której została uwięziona. Gra służy też za prequel - jednocześnie wcielimy się w 17-letnią Danę Roze, która w 1937 roku rozpoczyna karierę pianistki, w obliczu nadchodzącej wojny.

Wszystko to oczywiście w dobrze znanym, nieco steampunkowym uniwersum wykreowanym przez Benoîta Sokala. Belgijski artysta zmarł w maju obecnego roku, lecz był zaangażowany w prace nad nową odsłoną.

Jednym z celów deweloperów z Microids będzie zapewne zmazanie plamy na reputacji serii, jaką była chłodno przyjęta, trzecia odsłona serii z 2017 roku, znacznie odstającą jakością od dwóch pierwszych - na niekorzyść.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Xbox szykuje linię lakierów do paznokci

Zakup odblokuje DLC w grach.

The Pedestrian - Poradnik, Solucja

Opis zasad i przejścia gry, wszystkie plansze.

Elex 2 - wymagania na PC

Minimalne i rekomendowane.

Escape From Tarkov wkrótce z obsługą DLSS

Razem z dziewięcioma innymi grami.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami