Biomutant - cena i oferty w wybranych sklepach

PC i konsole.

Dziś 25 maja, a więc dzień premiery Biomutant. Jeśli zamierzasz kupić ten tytuł, poniżej znajdziesz kluczowe informacje odnośnie dostępnych edycji i cen.

Gra debiutuje na PC, PS4 i Xbox One. Można ją też uruchomić na PS5 i Xbox Series X/S w ramach wstecznej kompatybilności.

Biomutant został wydany w wersji zwykłej, Atomowej i Kolekcjonerskiej, jednak aktualnie w sklepach można nabyć tylko edycję zwykłą.

Wersja zwykła

Bez dodatków. Niestety nabywcy wersji pudełkowej nie mogą też liczyć na bonusy związane z preorderem.

PC:

PS4 / PS5:

Xbox One / Xbox Series X/S:

Biomutant to gra akcji osadzona w otwartym, postapokaliptycznym świecie i koncentrująca się na wschodnich sztukach walki. Bohaterami przygody są człekokształtne zwierzęta z bojowym nastawieniem.

Akcję obserwujemy z perspektywy TPP, a gra pożycza też nieco elementów z gatunku RPG. Tworząc postać, wybieramy przykładowo jej klasę, a decyzje podjęte podczas podróży wpłyną na los bajecznej krainy, w której rozgrywa się akcja.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami