Techland świętuje 30. urodziny i rozdaje darmowe gry

Crime Cities i Call of Juarez: Gunslinger.

Z okazji 30. urodzin Techlandu, firma postanowiła nawiązać współpracę z platformami GOG oraz Steam, by rozdać graczom swoje dwie produkcje.

Pierwszy z darmowych tytułów to Crime Cities, jedna z pierwszych gier wyprodukowanych przez Techland. To osadzona w futurystycznym świecie strzelanka sci-fi, w której „prawo i porządek zostały zastąpione przez falę terroru i przestępczości”. Prezent można odebrać na GOG do 9 grudnia, godz. 19:00.

tech1
Crime Cities to gra z 2000 roku

9 grudnia gracze dodadzą zaś do biblioteki Steam western akcji Call of Juarez: Gunslinger. To najnowsza część znanej serii polskiego studia, wydana w 2013 roku.

Do 15 grudnia fani Dying Light mogą też skorzystać z podwójnego PD za specjalne zadania w grze, których podejmujemy się na dedykowanej stronie Techlandu.

Aktualnie na GOG trwa też wyprzedaż na klasyczne gry studia. Więcej niespodzianek poznamy 9 grudnia, po rozpoczęciu kolejnego etapu celebracji urodzin.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami