Reklama 3. rozdziału Fortnite wyciekła na TikToku?

Epic Games odmawia komentarza.

Użytkownik Twittera, freddythefox_YT, natknął się rzekomo podczas przeglądania TikToka na przedwcześnie opublikowaną reklamę Fortnite, zawierającą zapowiedź rozdziału trzeciego. Zapisany materiał udostępnił w sieci, wywołując dyskusję wśród graczy

Chociaż nie ma pewności, czy przesłany film jest prawdziwy, to użyta animacja, efekty dźwiękowe i montaż bardzo przypominają dotychczasowe zwiastuny gry. Epic Games, poproszone przez serwis Polygon o komentarz do sprawy, odmówiło wydania oświadczenia.

W krótkim materiale widzimy znane z gry postacie, przechadzające się po zielonym wzgórzu, znanym z rozdziału 2. W pewnym momencie stają się świadkami ataku kosmitów i w wyniku eksplozji cała wyspa zostaje wywrócona na drugą stronę, odkrywając to, co do tej pory znajdywało się pod powierzchnią oceanu.

Według dyskusji, która rozgorzała pod opublikowanym klipem, gracze dopatrują się na odwróconej wyspie powracających lokacji z rozdziału pierwszego.

Inni wysnuli teorię, że tajemniczym Fundamentem - ważną postacią z obecnie trwającego rozdziału - może się okazać amerykański aktor Dwayne „The Rock” Johnson, wskazując na zbieżności między zwiastunem Fortnite a opublikowaną niedawno reklamą napoju energetycznego, który promuje były zapaśnik.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami