Matrix Awakens zmierza na PS5? Tytuł i grafika znalezione w bazie PSN

"Interaktywne doświadczenie" na Unreal Engine 5.

Filmowa seria The Matrix wraca na ekrany po niemal dwudziestoletniej przerwie - 22 grudnia w kinach zadebiutuje „Matrix Zmartwychwstania”. Wygląda na to, że konsola PS5 otrzyma związane z produkcją interaktywne „doświadczenie” stworzone na silniku Unreal Engine 5.

Użytkownik Reddita odnalazł w bazie PlayStation network dane odnoszące się do produkcji zwanej The Matrix Awakens. Niestety, przydatnych informacji jest bardzo mało - wiemy jedynie, że tytuł zmierza na PS5.

awakens_1
Mamy tylko jeden obrazek

Jest też grafika, która rzuca nieco więcej światła na projekt - i sugeruje, że nie będzie to standardowa gra, a „doświadczenie na Unreal Engine 5”.

Wygląda więc na to, że The Matrix Awakens to owoc umowy między twórcami Unreal Engine, Epic Games, a dystrybutorem Matrixa, a więc Warner Bros. Produkcja ma zapewne wzbudzić dodatkowe zainteresowanie filmem wśród użytkowników PlayStation 5, wykorzystując imponujący, nowy silnik.

Niewykluczone, że dowiemy się nieco więcej o Awakens podczas gali The Game Awards 2021, 9 grudnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami