Valve uderza w znanego leakera: "Nie ma poufnych informacji"

Firma komentuje wieści o nowym projekcie.

Valve skomentowało niedawne wieści, jakoby trwały prace nad nową grą w świecie Half-Life, krytykując osobę, która przekazała informację.

Przypomnijmy: renomowany leaker Tyler McVicker twierdzi, że powstaje nowa odsłona uznanej serii. Projekt miałby być połączeniem klasycznej strzelanki i strategii czasu rzeczywistego, tworzonym w celu wypromowania urządzenia Steam Deck.

„Dobrze byłoby postrzegać te doniesienia z pewną dozą sceptycyzmu” - napisali przedstawiciele Valve w oświadczeniu wysłanym redakcji serwisu IGN.

half_life_alyx
Ostatnia odsłona cyklu to Half-Life: Alyx na VR

„Uważamy, że warto przypomnieć o tym, że choć Tyler jest pasjonatem, nie posiada poufnych informacji o działalności Valve. Jak zapewne wiecie, jakiekolwiek istotne ogłoszenia na temat projektów, nad którymi pracujemy bądź nie, przyjdą bezpośrednio od nas” - dodano.

Firma co prawda zasugerowała, że informacje internauty nie są wiarygodne, ale wprost nie zdementowała doniesień. Niewykluczone więc, że nowa gra w uniwersum Half-Life, łącząca założenia dwóch gatunków, faktycznie powstaje.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami