Święty Mikołaj w Battlefield 2042? Gracze oburzeni skinem

Reakcja na przeciek świątecznych nagród.

Dzisiejsza aktualizacja Battlefield 2042 nie tylko wprowadziła szereg poprawek do gry, ale także przedwcześnie zaimplementowała świąteczne przedmioty. Wśród elementów jest skórka Świętego Mikołaja.

Po zainstalowaniu patcha, niektórzy gracze zauważyli, że strzelanka pozwala podejrzeć przyszłe nagrody za tygodniowe wyzwania. Okazuje się, że do produkcji trafi bożonarodzeniowa zawartość.

Jak ujawniają screeny opublikowane przez fanów, w Battlefield 2042 pojawi się między innymi przeznaczona dla Borysa skórka, przebierająca postać za Świętego Mikołaja. Do tego helikopter i czołg ze świątecznymi motywami.

battlefield_2042_skorka_mikolaj
Borys przebierze się za Świętego Mikołaja

Nagrody będzie można zdobyć w ramach startującego dzisiaj okolicznościowego sezonu, który potrwa przez osiem tygodni. Przykładowo specjalny model czołgu gracze uzyskają za zrealizowanie wyzwania w drugim tygodniu wydarzenia.

Ze świątecznych przedmiotów nie są zadowoleni gracze. Pojawiają się głosy, że EA wraz ze studiem DICE próbują upodobnić Battlefield 2042 do Fortnite, wprowadzając szereg kosmetycznych elementów.

„Nigdy nie widziałem tak dziwnego połączenia różnych klimatów w jednej grze. To naprawdę bardzo dziwne, chciałbym być przy dyskusjach projektantów, które zaowocowały czymś takim” - pisze TheHuscarl z forum Reddit.

„Jakim cudem nastrój ma być lekki i zabawny, skoro intro przekonywało nas, że państwa przestały istnieć, a świat dewastują niszczycielskie efekty zmian klimatu? Jeżeli chcieli stworzyć grę z zabawnymi skórkami dla dzieci, nie powinni nazywać jej Battlefield” - wtóruje DogInSuit na Twitterze.

Niektórzy podkreślają, że DICE źle obrało priorytety - zamiast koncentrować się na dodawaniu kontrowersyjnych przedmiotów kosmetycznych, powinni skupić się na naprawieniu strzelanki, która wciąż zmaga się z wieloma kłopotami.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami