Godfall w PS Plus to wersja bez kampanii fabularnej

Gra zaoferuje tylko tryby sieciowe.

W grudniowej ofercie PS Plus pojawi się między innymi Godfall na PS5 i PS4. Okazuje się jednak, że w wersji dla abonentów zabraknie kampanii fabularnych.

Subskrybenci usługi Sony dostaną grę w wydaniu Challenger, które ukaże się 7 grudnia. Wspomniana edycja składa się jedynie z trzech trybów sieciowych dla wysokopoziomowych postaci - Lightbringer, Dreamstones i Ascended Tower of Trials.

Użytkownicy rozpoczynający przygodę z Godfall, mogą liczyć na natychmiastowe uzyskanie maksymalnego, 50. poziomu doświadczenia, dzięki czemu zdobędą szereg punktów zdolności i najpotężniejsze wyposażenie. Do tego wyzwania z legendarnym ekwipunkiem.

Challenger pozbawione jest kampanii fabularnych z podstawowej gry i rozszerzenia Fire & Darkness. Posiadacze wspomnianej edycji będą mogli jednak wykupić upgrade do wersji Deluxe z kompletną zawartością, ale cena nie jest znana.

Fakt, że w PS Plus pojawi się niepełne wydanie produkcji nie spodobał się części graczy. Internauci wyrażają rozczarowanie decyzją Sony na Twitterze w komentarzach do wpisu o grudniowej ofercie dla subskrybentów. Podkreślają, że abonenci powinni otrzymać wszystkie elementy tytułu.

Nadmienić jednocześnie należy, że posiadacze wydania Challenger będą mogli wspólnie grać z pozostałymi nabywcami tytułu. Nie zabraknie również opcji zabawy między osobami toczącymi zmagania na PS5 i PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami