Crimson Desert imponuje fizyką i efektami pogodowymi

Następca Black Desert.

Najnowszy materiał wideo z gry Crimson Desert potwierdza, że twórcy stawiają nacisk na oprawę graficzną, szykując między innymi imponujące efekty pogodowe.

Tytuł ujawniono po raz pierwszy w 2019 roku i choć deweloperzy początkowo celowali z premierą na zimę obecnego roku, to obecnie projekt nie ma konkretnej daty debiutu. Z zimy pozostała tylko fizyka śniegu w poniższym, nieoficjalnym nagraniu:

Podobnie jak Black Desert, opisywana produkcja rozgrywa się w otwartym świecie, ale nie stanowi sieciowego MMORPG, a przygodę dla pojedynczego gracza. Nadal ważna będzie jednak zręcznościowa walka.

Głównym bohaterem jest niejaki Macduff, przywódca małej grupy najemników, zmagający się z demonami przeszłości. Wydarzenia toczą się w mrocznym świecie fantasy o nazwie Pywel.

Crimson Desert według pierwotnych założeń było prequelem dla Black Desert, lecz założenia i ambicje twórców z koreańskiego Pearl Abyss wkrótce uległy zmianie i wyewoluowały właśnie w opowieść dla pojedynczego gracza.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami