Polskie Riftbreaker wśród największych premier października na PC

Podsumowanie miesiąca na Steamie.

Valve podsumowało październikowe wyniki sprzedaży na Steamie. W pierwszej dwudziestce najlepiej sprzedających się produkcji znalazło się miejsce dla polskiego The Riftbreaker.

Nie wiemy niestety, na którym dokładnie miejscu uplasowała się pozycja, ponieważ listę podano w losowej kolejności. Towarzystwo jest jednak doborowe i obejmuje między innymi Marvel's Guardians of the Galaxy, Age of Empires 4 czy Back 4 Blood.

The Riftbreaker - połączenie gry akcji i strategii od studia Exor ze Szczecina - ukazało się w połowie października i szybko zdobyło sporą popularność na Steamie. W szczytowym momencie w tytuł grało niemal 22 tysiące osób.

Teraz popularność oczywiście spadła, lecz twórcy mają ambitne plany na dalsze aktualizacje tytułu, obejmujące między innymi - chyba najbardziej oczekiwany - tryb kooperacji.

Opublikowana niedawno mapa drogowa zakłada, że jeszcze w tym roku ukaże się patch rozbudowujący narzędzia do tworzenia modyfikacji oraz rozszerzający opcje dostosowania poziomu trudności w kampanii.

Na przełomie pierwszego i drugiego kwartału ukaże się za to pierwsze większe rozszerzenie, wprowadzające nowe misje fabularne, przeciwników, budynki, badania, bronie i tak dalej.

Równolegle trwają jednak prace nad wspomnianym multiplayerem. „Sieciowa kooperacja jest priorytetem” - zapewniają deweloperzy. Nie podano jednak zakładanej daty premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami