Oto nowa mapa CoD Warzone - zwiastun Caldery

Tropikalne klimaty.

Caldera to nowa mapa w Call of Duty Warzone. Pacyficzna lokacja zupełnie zastąpi znany i obecny w grze od premiery Werdańsk już 8 grudnia. Twórcy zaprezentowali zwiastun i kilka screenów wyspy.

Nie podano dokładnych wymiarów Caldery, jednak niektórzy fani obliczyli już, że wielkość wyspy będzie zbliżona do rozmiarów sowieckiej lokacji, na której fani walczyli do tej pory.

warzone_caldera_1

W obszarze znajdziemy różne elementy z II wojny światowej - działa artyleryjskie czy pojazdy. Twórcy ewidentnie czerpią jednak też inspiracje z Kuby. Poza tym, deweloperzy chcą położyć nacisk na wykorzystanie uzbrojenia i Operatorów z Call of Duty Vanguard.

warzone_caldera_2
warzone_caldera_3
warzone_caldera_4

Wszyscy posiadacze Vanguard otrzymają wczesny, dwudziestoczterogodzinny dostęp do nowej mapy. Dopiero od 9 grudnia do rywalizacji na Calderze wkroczą pozostali gracze.

warzone_caldera_5
warzone_caldera_6

Aktualizacji Warzone będzie też towarzyszyło wprowadzenie nowej zawartości do trybu multiplayer CoD Vanguard, a także do modułu z zombie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami