Niespodzianka w Game Passie - Aliens Fireteam Elite dołącza do usługi w grudniu

Dla fanów co-opa.

Przedstawiciele Microsoftu zapowiedzieli, że strzelanka Aliens: Fireteam Elite trafi do biblioteki Xbox Game Pass - na PC i konsolach - już 14 grudnia.

Gra zadebiutowała pod koniec sierpnia bieżącego roku. Reakcje odbiorców były pozytywne, lecz większość użytkowników zaznaczała, że przydałoby się nieco więcej zawartości - map i misji.

Fireteam Elite pozwala na wspólną rozgrywkę trójki graczy, ale do wyboru oddanych zostało aż pięć klas - Gunner (Strzelec), Demolisher (specjalista od broni ciężkiej), Technician (wieżyczki obronne), Doc (wsparcie, leczenie) i Recon (zwiadowca).

Twórcy przygotowali też system kart wyzwań. Wybieramy je przed rozgrywką, by w ten sposób dobrać różne utrudnienia i modyfikatory zasad, które mogą na przykład sprawić, że ksenomorfy giną tylko od strzałów w głowę. To sposób na manipulowanie stopniem trudności wedle uznania.

Akcja gry osadzona jest ponad dwadzieścia lat po wydarzeniach z „Obcego 3”. W tym czasie istnienie ksenomorfów nie jest już tajemnicą i organizacje militarne nie szczędzą środków na zwalczanie zagrożenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami