Jutro ogromna aktualizacja Battlefield 2042 - znamy listę poprawek

W planach cotygodniowe misje.

Twórcy Battlefield 2042 poinformowali, że jutro - 2 grudnia - opublikują największą z dotychczasowych aktualizacji strzelanki, wprowadzając „setki” zmian oraz nowości.

Wkrótce później w grze pojawią się także cotygodniowe misje - nagradzające graczy dodatkowymi punktami doświadczenia i zmieniane co siedem dni. Pełną listę poprawek znaleźć można na oficjalnej stronie.

Inne nowości to kolejne opcje dla osób tworzących własne tryby rozgrywki, jak choćby możliwość przygotowania meczów wyłącznie z potyczkami pojazdów. Jest też wykrywanie obrażeń, które zabiły postać, by - dla przykładu - śmiercionośne były tylko noże.

W menu Kolekcji łatwiejsze powinno być modyfikowanie wyposażenia. „W skrócie: mniej klikania” - zapewniają deweloperzy. Sferze interfejsu poświęcono sporo uwagi: skalowanie ikon powinno przełożyć się na lepszą widoczność, a osobne wskaźniki pokażą, któremu z towarzyszów zaraz skończą się naboje.

Ponad 150 poprawek związanych ze wszystkimi mapami ma poprawić interakcje, w tym między innymi wykrywanie kolizji. Pozostaje mieć nadzieję, że mowa między innymi o wlatywaniu helikopterami do wnętrz budynków.

Jest też mnóstwo zmian w balansie poszczególnych operatorów oraz broni, w tym - na co narzekali gracze - zmniejszenie obrażeń zadawanych pojazdów przez karabin snajperski NTW-50.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel wspˇłpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstˇw Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami