Gothic Remake nadal powstaje. Twórcy pokazują nową wersję pełzacza

Prace trwają „na wszystkich frontach”.

Twórcy Gothic Remake ze studia Alkima Interactive zapewnili, że prace nad projektem nadal trwają. Opublikowali też grafikę, która prezentuje nową wersję pełzacza, czyli jednego ze stworów napotykanego podczas przygody.

We wpisie na Steamie przedstawiciele hiszpańskiego zespołu wyjaśniają, że autorzy odświeżą nie tylko wygląd, ale również zachowanie poszczególnych bestii. Więcej szczegółów przedstawią jednak w późniejszym terminie.

„Jest nam miło poinformować, że prace nad Gothic Remake postępują na wszystkich frontach. W naszym biurze w Barcelonie zgromadziliśmy ekipę składającą się z 35 wyspecjalizowanych deweloperów, współpracujemy także kilkoma podwykonawcami” - tłumaczą.

gothic_remake_pelzacze
Pełzacz z Gothic Remake

„Gothic może mieć ponad 20 lat, ale nie można nie doceniać skali tej gry” - dodają. Studio szuka także dodatkowych pracowników, w tym osobę odpowiedzialną za kontakt z fanami, a wśród mile widzianych umiejętności jest posługiwanie się językiem polskim.

THQ Nordic zapowiedziało powstanie remake'u pierwszej części słynnej serii po tym, jak udostępniony w grudniu 2019 roku prototyp cieszył się dużym zainteresowaniem i uzyskał pozytywne opinie od graczy. Projekt zmierza na PC, PS5 i Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami