Remake Mortal Kombat Trilogy może powstać - o ile studio niezależne uzyska zgodę

Ruszyła petycja.

  • Niezależne studio chce stworzyć remake Mortal Kombat Trilogy
  • Firma potrzebuje jednak zgody Warner Bros.
  • W celu przekonania wydawcy ruszyła sieciowa petycja

Niezależne studio Eyeballistic rozpoczęło sieciową petycję, prosząc w ten sposób firmę Warner Bros. o udzielenie firmie zgody na stworzenie remaku bijatyki Mortal Kombat Trilogy.

Zestaw z 1996 roku łączy w jednej grze postacie z Mortal Kombat, Mortal Kombat 2, Mortal Kombat 3 oraz Ultimate Mortal Kombat 3. Potencjalni deweloperzy chcą odtworzyć grafikę w 4K, z wykorzystaniem silnika Unreal Engine 5.

1
2

Jak czytamy w petycji, twórcy już w 2016 roku zgłosili się z pomysłem do samego Eda Boona, twórcy serii. Ten miał podobno wyrazić wsparcie, lecz - jak przyznał - ostatnie słowo należy oczywiście do wydawcy.

Tymczasem Warner Bros. nie zgodziło się na projekt, ponieważ korporacja oszacowała, że nie znajdzie wystarczającej liczby zainteresowanych graczy, by zwróciły się koszty. Mowa o około 100 tys. sprzedanych egzemplarzy.

Sieciowa petycja ma więc za zadanie udowodnić, że chętnych nie brakuje. Powyżej znaleźć można przykładowe grafiki, prezentujące ogólną jakość, jaką chcą osiągnąć twórcy z Eyeballistic.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami