Multiplayer Company of Heroes 3 do przetestowania za darmo

Już od dziś.

Deweloperzy ze studia Relic zapowiedzieli, że już dziś w godzinach wieczornych rozpocznie się otwarty test trybu multiplayer Company of Heroes 3. Dostęp do wersji pre-alpha można uzyskać poprzez rejestrację na oficjalnej stronie.

Możliwość wcześniejszego pobrania plików gry jest już dostępna.

Możliwe będą starcia z botami, także w trybie kooperacji. W ręce graczy oddane zostaną dwie frakcje - siły Amerykanów oraz Wehrmacht. Każda strona konfliktu otrzyma po dwie grupy bojowe (czyli „kompozycje” armii do wyboru).

W sumie testerzy poprowadzą bitwy na czterech mapach - w tym jednej lokacji przeznaczonej dostarć 1 na 1 i aż trzech obszarach zaprojektowanych z myślą o potyczkach 3 na 3.

Company of Heroes 3 zadebiutuje w 2022 roku na PC. Zaoferuje nieliniową kampanię, podczas której na mapie świata zajmiemy się zarządzaniem jednostkami, produkcją, działaniami wywiadowczymi czy osłabianiem przeciwnika przy użyciu nalotów. Ten element gry przywodzi na myśl Cywilizację.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami