Farming Simulator 22 bije rekordy sprzedaży

Wszyscy jesteśmy rolnikami.

Farming Simulator 22 sprzedał się w liczbie ponad 1,5 miliona egzemplarzy w zaledwie tydzień od premiery, która odbyła się 22 listopada.

Taki wynik stanowi znaczną poprawę w porównaniu z poprzednią odsłoną serii. FS19 potrzebował dziesięciu dni na osiągnięcie poziomu 1 miliona, a do pułapu 2 mln dotarł w nieco ponad pół roku.

Twórcy ze szwajcarskiego Giants Software mają podwójne powody do zadowolenia, ponieważ Farming Simulator 22 jest też pierwszą odsłoną serii, którą studio wydaje samodzielnie, bez pomocy zewnętrznego partnera.

Nowy tytuł po raz pierwszy ukazał się także jednocześnie na PC oraz na konsolach obu generacji, co bez wątpienia także musiało mieć przełożenie na wyniki sprzedaży.

„Początkowy sukces pierwszego tygodnia i świetne opinie zebrane od graczy udowadniają: Farming Simulator idzie w dobrym kierunku. Udało się zrealizować plan, jakim było zaplanowanie i przeprowadzenie wszystkich aspektów wydawniczych” - komentuje Boris Stefan, jeden z szefów Giants Software.

Jeśli zaczynacie przygodę z symulatorem rolnika, koniecznie zerknijcie na Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady, stanowiący obszerną, cały czas aktualizowaną publikację dla wszystkich miłośników gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami