100 błędów GTA Trilogy usunięte przez Rockstar

Deszcz nie pada już pod dachem.

Rockstar wydał kolejną aktualizację zestawu Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition, w wersji 1.03 usuwając ponad setkę błędów oraz wprowadzając kilka nowych funkcji oraz usprawnień.

Wśród tych ostatnich wymienić można „filmową” kamerę oraz dodatkowe warstwy chmur w GTA: San Andreas. Gracze powinni zauważyć większe zagęszczenie obłoków po wzbiciu się na wyższe wysokości.

Jeśli o błędach mowa, deweloperzy zajęli się między innymi literówkami na teksturach i reklamach, czy też na eliminowaniu przypadków, w których deszcz padał nawet przez dach, wewnątrz budynków i struktur.

Zmiany w ustawieniach graficznych powinny już zapisywać się poprawnie na PC, a Vice City można ukończyć w stu procentach - wyeliminowano bowiem błąd w misji Gun Runner, gdzie niemożliwe było zniszczenie kluczowych skrzynek.

W San Andreas wymienić można usunięcie twarzy głównego bohatera przy kamerze „za siebie”, co było częstym obiektem żartów. Fani serii już teraz narzekają, że to tylko kolejny dowód na brak wiedzy twórców - błąd ten pojawia się także w oryginale i ich zdaniem powinien zostać zachowany. Minusem jest też fakt, że gry trzeba praktycznie pobrać od nowa.

Jeśli o GTA 3 mowa, deszcz nie pada też pod wodą i podczas przerywników filmowych, a misja ze zdalnie sterowanym samolotem powinna być łatwiejsza do ukończenia dzięki zmianom w ujęciach kamery. Pełną listę wszystkich zmian znaleźć można na oficjalnej stronie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Nowy gameplay z Gran Turismo 7

Deep Forest Raceway.

Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami