Squid Game teraz również w CS:GO

Fani przygotowali moda.

Powstał mod do Counter-Strike: Global Offensive, który odtwarza gry znane z szalenie popularnego serialu na pltformie Netflix - Squid Game.

Narzędzie jest dostępne w warsztacie Steam. Mapę przeznaczono dla maksymalnie 64 graczy, a więc nieco mniejszej liczby śmiałków niż w oryginalnej produkcji, jednak autorzy postarali się nadrobić wspomniane ograniczenie dość wiernym odtworzeniem konkurencji. Oto gry, które są dostępne w ramach moda:

  • Czerwone, zielone - zabójcza gra w „raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy”
  • Ciastko - zawodnicy muszą wyciąć wskazany kształt z cukierka
  • Przeciąganie liny - dwa zespoły, przegrany spada w przepaść
  • Kulki - klasyczna gra w obstawianie parzystej lub nieparzystej liczby kulek w dłoni oponenta
  • Szklane płytki - gracze muszą przejść przez serię szklanych płytek ustawionych w dwóch rzędach, przy czym zawsze tylko jedna jest na tyle mocna, że można na niej stanąć

Co ciekawe, mod odtwarza nie tylko gry, ale też pomieszczenia, w których się one odbywały. Prace zajęły podobno kilka miesięcy.

Opinie o Squid Game w CS:GO są bardzo pozytywne, a w komentarzach użytkownicy proszą już autorów o dodanie większej liczby konkurencji, spoza serialu.

Przypomnijmy, że Netflix rozważa przygotowanie oficjalnej gry na podstawie koreańskiej produkcji. Nie ujawniono jednak żadnych konkretnych planów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami