Farming Simulator 22 radzi sobie na Steamie lepiej niż Battlefield 2042

Nietypowy pojedynek.

Dwie nowe odsłony lubianych serii: Farming Simulator 22 oraz Battlefield 2042. Która radzi sobie lepiej na Steamie? Z danych wynika, że ta pierwsza - co może być pewnym zaskoczeniem.

Rezultaty znaleźć można choćby w serwisie SteamDB. Szczytowy wynik w przypadku symulatora rolnika to 105,6 tysięcy graczy jednocześnie, a dla strzelanki od Electronic Arts - 105,3 tys.

Tutaj różnica jest więc jeszcze minimalna, ale sytuacja zmienia się po spojrzeniu na obecne zainteresowanie. W ostatnich 24 godzinach szczyt to 94,7 tys. dla Farming Simulator 22, ale już tylko 49,4 tys. dla Battlefield 2042.

To już prawie dwa razy więcej, co może podkreślać, że zainteresowanie strzelanką - trapioną przez problemy - dość szybko spada. Należy jednak pamiętać, że Steam nie jest jedyną siecią dystrybucji dla BF2042 na PC - jest też Origin oraz Epic Games Store (gdzie kupimy też FS22).

Platforma Valve pozostaje jednak najpopularniejszym miejscem dla graczy na komputerach osobistych i także wyniki w chwili pisania wiadomości ujawniają dużą różnicę: 60,4 tys. graczy dla Farming Simulator 22 oraz tylko 30,5 tys. dla Battlefield 2042.

Jeśli zaczynacie przygodę z symulatorem rolnika, koniecznie zerknijcie na Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady, stanowiący obszerną, cały czas aktualizowaną publikację dla wszystkich miłośników gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami