Immortals Fenyx Rising za darmo przez weekend na PC

Do przetestowania.

Na PC udostępniono za darmo Immortals Fenyx Rising - pozycję osadzoną w świecie inspirowanym grecką mitologią. Każdy zainteresowany może zagrać w produkcję przez weekend.

Aby sprawdzić grę, należy zalogować się na konto usługi wydawcy i na stronie akcji kliknąć przycisk z symbolem platformy Ubisoft Connect i komputerów osobistych. Oferta umożliwiająca testowanie tytułu zakończy się w poniedziałek, 29 listopada, o godzinie 15:00.

  • Immortals Fenyx Rising w Ubisoft Connect - przejdź

Twórcy podkreślają, że wszystkie postępy dokonane podczas darmowego weekendu zostaną zachowane na serwerach Ubisoftu. Dzięki temu po ewentualnym zakupie produkcji pojawi się możliwość kontynowania przygody.

Immortals Fenyx Rising rozgrywa się w otwartym świecie, który można swobodnie zwiedzać. Istotnymi elementami zabawy są eksploracja i rozwiązywanie zagadek, a produkcja budzi skojarzenia między innymi z The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami