Dying Light 2 zajmie niewiele miejsca na PS5 - raport

Pojawiły się informacje o rozmiarze gry.

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że pliki Dying Light 2 w wersji PS5 pojawiły się już na serwerach Sony i zajmują 21.09 GB.

Źródłem wieści jest prowadzony na Twitterze profil, który specjalizuje się w wyszukiwaniu danych o wielkości gier na konsolach PlayStation. Wspomniany rozmiar nie uwzględnia jednak aktualizacji, która najprawdopodobniej pojawi się w dniu premiery.

Z informacji udostępnionych przez konto wynika, że osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na Dying Light 2, otrzymają możliwość wstępnego pobrania polskiej gry 2 lutego 2022 roku, a więc na dwa dni przed debiutem.

Wieści nie są potwierdzone przez Techland, ale doniesienia przekazywane przez osobę prowadzącą profil zazwyczaj okazywały się prawdziwe. Nie wiadomo jednak, ile miejsca gra zajmie na PS4 i pozostałych platformach sprzętowych.

Dying Light 2 ukaże się 4 lutego 2022 roku. Przypomnijmy, że w najbliższy czwartek, 2 grudnia, odbędzie się pokaz trwającego 15 minut gameplayu z produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami