Tryb sieciowy Halo Infinite otrzyma więcej broni

Zapewniają twórcy.

Jeden z twórców Halo Infinite zapewnia, że darmowy tryb sieciowy gry w przyszłości otrzyma więcej broni.

Szef działu kreatywnego w odpowiedzialnym za strzelankę studiu 343 Industries - Joseph Staten - udzielił niedawno wywiadu magazynowi Game Informer. W rozmowie zapytano, czy gracze widzieli już wszystko w kwestii arsenału.

- Odpowiedź brzmi: nie, nie widzieli - stwierdził krótko deweloper. Podkreślił zarazem, że „można bezpiecznie założyć”, że pozycja w bliżej niesprecyzowanej przyszłości wzbogaci się o kolejne bronie.

Wywiad składał się z kilkudziesięciu szybkich i krótkich pytań, więc z powodu charakteru rozmowy Staten nie przekazał dodatkowych szczegółów. Zasugerował jednak, że w grze mogą pojawić się sekretne bronie w stylu Scarab Gun z Halo 2.

Zobacz także: Halo Infinite - Poradnik, Solucja

Przedstawiciel 343 Industries potwierdził też, że twórcy wprowadzą nową zawartość do produkcji w ramach sezonów. To oznacza, że dodatkowe elementy trafią do pozycji najwcześniej w maju 2022 roku, gdy rozpocznie się drugi okres zmagań i rozwoju strzelanki.

Multiplayer Halo Infinite dostępny jest za darmo na PC, Xbox Series X/S i Xbox One. Płatna kampania fabularna zadebiutuje zaś 8 grudnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami