Konami po raz czwarty przeprasza za eFootball 2022 i rozdaje bonusy do PES 2021

Kolejne oświadczenie firmy.

Konami wystosowało komunikat, w którym już po raz czwarty przeprosiło za problemy z darmowym eFootball 2022. W ramach rekompensaty przygotowano bonusy do PES 2021.

Wszyscy użytkownicy starszej odsłony piłkarskiego cyklu otrzymają 2 tysiące monet do wykorzystania w trybie myClub - warunkiem jest ukończenie samouczka. Ponadto wznowiono wydarzenia w dni meczowe określonych lig i wyzwania typu VS COM oraz dodano nowych agentów specjalnych.

W związku z kłopotami eFootball 2022 rozważano zaktualizowanie licencji w PES 2021, ale z powodu „zbyt wielu problemów technicznych” zrezygnowano z pomysłu. „Serdecznie przepraszamy, że nie byliśmy w stanie spełnić waszych oczekiwań w tym aspekcie” - napisano.

Przedstawiciele Konami po raz kolejny odnieśli się też bezpośrednio do trudności dotyczących darmowej odsłony cyklu. Przypomnijmy, że to obecnie najgorzej oceniana produkcja na Steamie - gracze narzekają między innymi na szereg błędów technicznych.

„Chcielibyśmy ponownie przeprosić za problemy z eFootball 2022 i opóźnienie wersji 1.0.0” - podkreślono. „Zespół jest w pełni zaangażowany w prace nad dużą aktualizacją, by mieć pewność, że spełni standardy jakości, na co za zasługujecie. To nie oznacza, że powinniście być pozbawieni możliwości cieszenia się obecną edycją, więc będziemy nadal organizować wydarzenia w grze”.

Według wcześniejszych zapewnień Konami, finalne wydanie piłkarskiej produkcji ukaże się wiosną 2022 roku, choć dokładna data premiery nie jest znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami