Reżyser filmu Resident Evil nie zagrał w RE Village, bo nie może zdobyć PS5

Nie chce grać na starszej konsoli.

Dostępność PS5 nieco się poprawiła, ale wciąż są problemy z kupnem konsoli. Jedną z osób, która nie może nabyć urządzenia, jest Johannes Roberts - reżyser filmu Resident Evil: Welcome to the Raccoon City.

W wywiadzie dla serwisu IGN twórca przyznał, że nie miał jeszcze okazji zagrać w najnowszą odsłonę serii Capcomu, czyli Resident Evil Village. Powodem jest fakt, że nie jest w stanie zdobyć sprzętu, na którym chciałby przejść tytuł.

- Nie mam [PS5 - dop. red.] i jeżeli macie takie możliwości, może moglibyście mi pomóc. Nie sprawdziłem jeszcze Village, ponieważ nie mogę. Trudno to sobie wyobrazić, ale ja, reżyser filmu Resident Evil, nie mogę nigdzie zdobyć PlayStation 5 - mówi.

Filmowiec zaznacza, że mógłby przejść produkcję na starszym PS4, ale woli zapoznać się z kolejną odsłoną survival horrorów od Capcomu na nowszej konsoli Sony. Przypomnijmy, że urządzenie oferuje dodatkowe funkcje, w tym związane z kontrolerem DualSense.

Roberts nie jest jedyną znaną osobą, która narzeka na problemy z kupnem PS5. Niedawno o podobnej sytuacji opowiedział Jason Kelley - aktor użyczający głosu Coltowi Vahnowi, czyli głównemu bohaterowi Deathloop. Mężczyźnie pomógł jednak Pete Hines z Bethesdy.

Film Resident Evil: Welcome to the Raccoon City zadebiutuje 3 grudnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami