PUBG wprowadza rowery górskie

Oraz sporo innych zmian i nowości.

Popularna strzelanka PUBG doczekała się aktualizacji 15.1, wprowadzającej szereg zmian na mapie oraz w balansie rozgrywki, a także nowy środek transportu - rower górski.

W odróżnieniu od innych pojazdów, występuje jako przedmiot do znalezienia - w postaci złożonej. Najczęściej pojawia się na obrzeżach lokacji. Ze względu na brak silnika jest niemal bezgłośny, a z pozycji kierowcy można nawet strzelać.

Niezniszczalny rower pojawia się na wszystkich mapach, a po złożeniu zmieści z powrotem w plecaku. Maksymalna prędkość wynosi 62 km/h, przy szybkim naciskaniu klawisza sprintu. Można też skakać.

1
Na rowerze trzeba jeździć jak należy

Jeśli mowa o mapach, aktualizacja znacząco modyfikuje obóz dla rekrutów na Sanhook, jedną z popularniejszych stref lądowania. Budynki są rzadziej rozmieszczone i mniejsze, co powinno prowadzić do większej liczby potyczek.

W przypadku broni osłabiono nieco P90, odpowiadające - jak ujawniają twórcy - za najwięcej zabójstw ze wszystkich broni występujących w skrzynkach. Zwiększono odrzutu w poziomie i w pionie, zmniejszono też liczbę amunicji w zrzucie, z 250 do 200 nabojów.

Są też nagrody za 14. sezon rywalizacji, w zależności od zdobytej rangi. Do tego rozszerzenie koła czynności o dodatkowe osiem slotów oraz usprawnienie ogólnej optymalizacji. Pełną listę zmian i poprawek znaleźć można na oficjalnej stronie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami